Markiv

FAMILY

трохи гумору

січ 082019

Литовченко Тимур
Інопланетянин в метро
- Ви хто такий? - запитав старшина мiлiцiї у голови, що лежала на столi.
- Iнопланетянин, - ввiчливо вiдповiла голова.
- Як Ви, може, чули чи бачили по так званому телебаченню, я прибув на Землю мiсяць тому з Сузiр'я Гончих Псiв. З офiцiйним дружнiм вiзитом.
- Не чув. Документи є?
- Вони залишилися в костюмi, - вибачливим тоном вiдповiла голова.
- Його ще не доставили.
До кiмнати бочком увiйшла огрядна чергова по станцiї i, боязко поглядаючи на живу голову, простягла старшинi лiву середню кiнцiвку Iнопланетянiна. Тої ж митi голова розвернулася, злетiла i попливла до чергової. Бiдна жiнка зойкнула i сповзла на пiдлогу.
- Громадянине Iнопланетянiн, негайно припинiть хулiганити, - грiзно мовив старшина.
- Лягайте на мiсце. Ви й без того накоїли...
- Я тiльки хотiв подивитися, яку частину мого тiла принесли. Раптом там документи? Ви ж просили, - голова знов лягла на стiл i скрушно пересмикнула вусиками.
- Що ж стосується так званого хулiганства, то я нiчого такого не робив.
- Як се не робив? - розсердився старшина. Вiн вийшов з-за столу i спробував привести до тями чергову.
- Як не робив? При пiдходi поїзда до платформи Ви роздiлили своє тiло на чотирнадцять частин, а потiм кожною окремою частиною проникли у вагони. Люди на ходу рвали стоп-крани i стрибали в тунель! I це - не робив?!
Iнопланетянин здивовано присвиснув у три вуха i раптом почав виголошувати голосом чергової по станцiї: "Громадяни пасажири! В очiкуваннi поїзда рiвномiрно розмiщуйтесь по платформi! Прискорте висадку та посадку, проходьте на всi вiльнi дверi!" I додав:
- От я i розмiстився рiвномiрно по всiй довжинi платформи i пройшов на всi вiльнi дверi.
Тут чоловiк занiс до кiмнати тулуб з костюмом i документами. Чергова, яка щойно отямилася, знов застогнала та зомлiла...